1. Про звіт голови районної державної адміністрації з питань бюджету, програм соціально-еконогмічного та культурного розвитку території та делегованих районною радою повноважень.
 2. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Приазовського району на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 22.12.2017 року №3 (зі змінами).
 3. Про звіт директора комунального підприємства "База відпочинку "Комунар" Приазовської районної ради Запорізької області щодо виконання Статуту та виробничих завдань за 2017 рік.
 4. Про виконання Статуту та виробничих завдань комунальної установи "Приазовська центральна районна лікарня" Приазовської районної ради Запорізької області за 2017 рік.
 5. Про внесення змін до рішення районної №14 від 22.12.2017 року "Про Програму удосконалення системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю у Приазовському районі на 2018-2020 роки.
 6. Про виконання Статуту та виробничих завдань комунальної установи "Нововасилівська районна лікарня" Приазовської районної ради Запорізької області за 2017 рік.
 7. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 року №10 "Про затвердження плану регуляторної діяльності Приазовської районної ради Запорізької області на 2018 рік".
 8. Про затвердження нормативно-прравового документу з питань передачі об'єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селищ Приазовського району.
 9. Про надання дозволу Приазовській філії навчального закладу об'єднання громадян "Мелітопольська автомобільна школа всеукраїнської спілки автомобілістів" на заїзд на територію комплексу будівель та споруд спільної власності територіальних громад сіл, селищ Приазовського району.
 10. Про надання дозволу комунальному закладу "Приазовська дитяча музична школа" на передачу в позичку приміщення.
 11. Про районну Програму "Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабед у Приазовському районі" на 2018 рік.
 12. Про затвердження районної програми «Надання комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їй психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження на  2018-2020 роки”.
 13. Про внесення змін та доповненнь до рішення від 22.12.2017 року №18 "Про районний бюджет на 2018 рік" (зі змінами та доповненнями).
 14. Про затвердження розпорядженьголови районної ради.
 15. Про затвердження технічної документації з нормативно-грошових оцінок земельних ділянок, що передаються в оренду ТОВ "ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ-2".
 16. Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу «Приазовський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Приазовської районної ради Запорізької області в комунальне некомерційне підприємство «Приазовський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Приазовської районної ради Запорізької області.
 17. Про внесення змін у розподілі коштів заходів районної Програми Конвекції ООН про права дитини на 2017-2020 роки.

 

             ЗАВАНТАЖИТИ