8

Милі, чарівні жінки!

     Все найсвітліше, що є у нашому житті - весна, радість, щастя, кохання, - пов’язане з жінкою - берегинею роду людського.

Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є у нашому житті – надія, кохання, віра, щастя обов'язково пов'язане з вами, шановні наші мами, кохані, доньки.

Ми вдячні Вам за те, що ви є, за те, що ви поруч! І нехай Вам завжди вистачає сил і натхнення дарувати свою красу, теплоту, любов і мудрість!

Від щирого серця бажаю Вам ніколи не втрачати того природного запалу й енергії та продовжувати нести у світ злагоду, добро і любов. Нехай кожен день у Вашому житті буде сповненим уваги і тепла, нехай життя рясніє радісними подіями, нехай весна живе у вашому серці, а душа ніколи не знає старості й суму!

Хочу побажати Вам, щоб проблеми, негаразди, печалі, неприємності не відвідували Ваші оселі. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт, кожна мить Вашого життя - буде щасливою!

      Хай у Вашому серці завжди вирує весна, щоб щедрою була з Вами доля, а мрії та бажання після їх виконання ніколи не зупиняли свого польоту, сягаючи нових висот!

Зі святом Вас!