13 листопада під керівництвом голови районної ради О.Прокопенком відбувся семінар-навчання для сільських голів та бухгалтерів сільських рад району та об’єднаних територіальних громад.

     Перед присутніми виступили начальник управління фінансів Приазовської РДА Діоба Л.М. та Кирилова З.І. - начальник бюджетного відділу управління фінансів Приазовської РДА. Їх увага приділялась питанням щодо застосування програмно-цільового методу на місцевому рівні та особливостям підготовки бюджетних запитів як основи для складання проектів місцевого бюджету.

     Про підготовку закладів охорони здоров’я комунального некомерційного підприємства «Приазовський  центр первинної медико-санітарної допомоги» до осінньо –зимового періоду та стан укладення декларацій на територіях місцевих рад району проінформувала Ізьянова Л.О. – головний лікар комунального некомерційного підприємства «Приазовський  центр первинної медико-санітарної допомоги».

     Начальником служби у справах дітей Приазовської РДА Драгой М.М. визначено основні завдання органів місцевого самоуправління стосовно організації проведення протипожежної безпеки в багатодітних сім'ях.

     Доповідачі, які взяли участь у семінарі, не лише озвучили актуальну та корисну для присутніх інформацію, а й відповіли на численні запитання.

    Так, одним з наболілих питань було питання по організації роботи Укрпошти. Прийнято рішення - сільським головам звернутись до районної ради, депутатського корпусу, обласного депутата Сухіни В.М., Народного депутата України Валентирова С.В. з проханням сприяти в мінімізації проблем, які сьогодні існують на територіях в цій сфері.

Seminar13.11.2018                                           Seminar13.11.20181

Seminar13.11.20182               Seminar13.11.20183

Seminar13.11.20184               Seminar13.11.20185