В ході підготовки до 28 чергової сесії, відбулося засідання постійних комісій районної ради,на яких були розглянуті питання, що виносяться на розгляд сесії районної ради.

Postiinikomisii06.03.20181

      Члени постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, соціального захисту та охорони здоровя (Поспєлов О.О.), будівництва, архітектури, комунального господарства,комунальної власності та приватизації (Костиря Ю.О.) розглянули питання порядку денного. Основна увага була зосереджена на подальшій організації роботи комунальних підприємств районної ради.  Їх керівникам депутатами надані пропозиції – розробити план заходів щодо реорганізації діяльності відповідних підприємств.

     По програмі фінансування пільг на оплату послуг зв’язку окремих категорій громадян надано рекомендації заключити угоди по оплаті послуг з територіями, де проживають такі мешканці.

     Щодо центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді рекомендовано провести оптимізацію витрат по структурі до кінці року.

    Районній державній адміністрації запропоновано створити організаційний комітет по підготовці до святкування 90-річчя району.

     Прийнято також протокольне доручення щодо перевірки шкіл на предмет безпеки дітей та доповісти на черговій сесії райради.

Postiinikomisii15.06.2018               Postiinikomisii06.03.20181

Postiinikomisii06.03.20182