З 1 січня 2018 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

     Відповідно до статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" суб'єкти декларування зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агенства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, яку визначає Національне агенство.

Акцентуємо увагу на тому, що необхідно зробити декларанту перед початком заповнення декларації

Потрібно перевірити:

  1. адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;
  2. термін дії та працездатність Вашого ключа електронного цифрового підпису. Якщо термін дії ключа електроного цифрового підпису сплинув, необхідно отримати новий ЕЦП.

    Також  додатково повідомляємо, що суб’єкти декларування у разі отримання доходу або придбання майна на суму, яка перевищує 50 МП, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2018 року (більше 88 100 грн.), зобов’язані  у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна письмово повідомити про це Національне агентство. Зазначена інформація вноситься до Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства.