Сьогодні о 10 годині ранку при голові районної ради О.Прокопенком відбулась виробнича нарада з керівниками комунальних установ (закладів культури та освіти).

11.01.20181

     На нараду були запрошені Попова М.П. - заступник голови Приазовської РДА; Діоба Л.М. - начальник управління фінансів Приазовської РДА; Кірпік О.І. - начальник відділу культури, туризму та архівної роботи Приазовської РДА; Кузьмінська І.Л. - в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Приазовської РДА; Тиховод А.М. - голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, аргопромислового комплексу та розвитку підприємництва; Поспєлов О.О. - голова постійної комісії з питань охорони здоров'я, культури, освіти, спорту, соціального захисту та релігії; Костиря Ю.О. - голова постійної комісії з питань будівництва, архітектури, комунального господарства, комунальної власності та приватизації; керівники закладів освіти і культури Приазовського району.

      Основна мета наради - організація роботи установ та закладів з врахуванням змін, а саме - створенням об'єднаних територіальних громад, та особливості фінансування відповідно до розмежування видатків між бюджетами.

      Після обговорення учасниками наради питань щодо діяльності вищезазначених закладів були запропоновані заходи:

  1. Приазовській РДА, райраді, фінансовому управлінню РДА, відділам культури і освіти Приазовської РДА, вивчати позитивний досвіт в сусідніх районах з питання співфінансування закладів культури та освіти з об'єднаними територіальними громадами.
  2. Бухгалтерії відділу культури, туризму та архівної роботи до 17.01.2018 року підготувати розрахунки та разом з фінансовим управлінням відпрацювати схему визначення шляхів співфінансування з об'єднаними територіальними громадами.

    Про результати відповідної роботи проінформувати голову районної ради та провести робочу нараду з запрошенням голів об'єднаних територіальних громад та керівників бюджетної комісії і комісії з питань охорони здоров'я, культури, освіти.

11.01.20181              11.01.2018

11.01.20182              11.01.20183

11.01.20185              11.01.20184