12 гдудня 2017 року відбулась виробнича нарада з керівниками комунальних підприємств та очільниками закладів охорони здоров'я Приазовського району.

NaradazKP12.12.20171

    В нараді прийняли участь голови постійних комісій районної ради з питань будівництва, архітектури, комунального господарства, комунальної власності та приватизації Костиря Ю.О., з питань охорони здоров'я, освіти, спорту, соціального захисту та релігії Поспєлов О.О., заступник голови Приазовської районної державної адміністрації Попова М.П..

    В ході роботи заслухали головних лікарів Приазовської центральної районної лікарні Ахе О.Т., Нововасилівської районної лікарні Знаємського С.О., головного лікаря комунального закладу "Приазовський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Ізьянову Л.О. щодо статутної діяльності та реформування галузі охорони здоров'я у 2018 році.

    Керівники комунальних підприємств "Нерухомість-П" Орєшкова О.М., "Проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро" Дабаріна І.Є., "Трудовий архів Приазов'я" Єфименко Т.М., "База відпочинку "Комунар" Малюга П.А. доповіли про фінансово-господарський стан своїх підприємств, завдань і планів на 2018 рік.

     Обговорюючи нагальні питання діяльності комунальних підприємств району та з метою всебічного розгляду проекту бюджету на 2018 рік, депутатами районної ради запропановано:

      1. провести спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, агропромислового комплексу та розвитку підприємництва; з питань охорони здоров'я, культури, освіти, спорту, соціального захисту та релігії з запрошенням сільських, селищних голів щодо вирішення питання співфінансування органами місцевого самоврядування району в сфері охорони здоров'я і освіти;

    2. Приазовській районній державній адміністрації підготувати та провести засідання колегії з питань матеріально-технічного стану сімейних амбулаторій і ФАПів;

    3. доручити головному лікарю Приазовської центральної лікарні Ахе О.Т. вивчити питання передачі в оренду харчоблоку лікарні та з цією метою надати об'яву в газету "Приазовская новь".

NaradazKP12.12.2017               NaradazKP12.12.20171

NaradazKP12.12.20172               NaradazKP12.12.20173