Привітання голови Приазовської районної ради О.М.Прокопенка з Днем місцевого самоврядування в Україні.

Prokopenko4

 Prokopenko4

Шановні представники органів місцевого самоврядування  району, ветерани праці!

   Місцеве самоврядування завжди було і лишається інститутом народовладдя. Воно гуртує людей незалежно від їхнього віку, поглядів та уподобань, відіграє важливу роль у суспільному житті, складаючи невід'ємну частину державного устрою.

 Це день є святом нашої громади, громади кожного села, селища, кожного мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

   Добробут людей і сильна держава неможливі без ефективної публічної влади у центрі й на місцях, а особливо ж - залучення громадян до процесу прийняття рішень, професійності та відповідальності самої влади.

 Нині перед Україною стоїть ціла низка викликів сьогодення, зокрема, удосконалення реформи місцевого самоврядування, запровадження принципів Європейської хартії.

 Сьогодні актуальним є питання удосконалення механізмів взаємодії між органами місцевого самоврядування та виконавчою владою, розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучатися до участі в управлінні територіальними громадами.
 Упевнений, що д
іяльність районної ради  7-го скликання завжди буде відкритою, прозорою і спрямованою  лише на одне - на задоволення життєвих потреб мешканців району.

   Сьогодні на порядку денному багато проблем,  розв'язання яких дасть можливість  нашому району розвиватися стабільно, впевнено дивитися в майбутнє. А визначальну роль у вирішенні цих  питань відіграють саме органи місцевого самоврядування.

  Безперечно,  працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами, партійними та громадськими організаціями у мирі та злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень.

    Я дуже сподіваюсь, що у вирішенні нагальних проблем нашої громади, ми завжди будемо користуватися взаємною допомогою і працювати однією командою. Бо лише спільно спрямувавши зусилля на вирішення найголовніших проблем сьогодення, ми зможемо досягнути такого життєвого рівня, про який мріяв кожен виборець, опускаючи в скриньку бюлетень з нашими іменами. З плином часу не всі пам'ятають, що обіцяли людям, тому нам всім варто переглянути свої передвиборчі обіцянки та домовленості і чесно запитати себе, чи не стали вони порожнім звуком, а верх взяли особисті інтереси та партійні амбіції? Нам випала висока довіра жителів району представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань, забезпечувати позитивні зміни у суспільстві, гарантувати стабільний розвиток нашого краю, підвищувати рівень життя всього населення. І ми не можемо знехтувати цю довіру, кожної хвилини, кожним своїм вчинком чи рішенням маємо дбати насамперед про загальний добробут всього населення району і кожного мешканця зокрема.
  Висловлюю вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність та щедрість душі, саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.

    Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі у його становлення та розвиток. Тож нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас у забезпеченні, у межах своїх повноважень, найнеобхідніших умов життя людей.

        Зі святом Вас!