09 жовтня 2017 року в актовій залі районної ради відбулась нарада для голів селищних та сільських рад.

Seminar09.10.2017

      Провів засідання голова районної ради Олександр Прокопенко. На порядок денний заходу було винесено 4 питання.

  1. Організація підготовки та проведення призову громадян України на трокову військову службу. Про удосконалення якійсної роботи по призову на строкову військову службу, проведення агітаційної роботи щодо залучення жителів району на військову службу - розповів присутнім військовий комісар Приазовського районного військового комісаріату О.І.Зеленецький.
  2. Про внесення змін до діючого законодавства щодо житлових субсидій. Т.Г.Полякова - начальник УСЗН Приазовської РДА проінформувала про зміни при наданні житлових субсидій, призначених при опалюванні газом та електрикою. Повідомила, що відповідні виплати субсидіантам будуть перераховані УПСЗН автоматично, враховуючи доходи І та ІІ кварталів 2017 року.
  3. Про правила безпеки життєдіяльності в осінньо-зимовий період, організацію роботи на територіях району стосовно підготовки до осінньо-зимового періоду - розповів Ус С.М. головний інспектор Приазовського РС ГУ ДСНС України в Запорізькій області.
  4. Про нові підходи в роботі фахівців районного центру зайнятості з населенням та соціальними партнерами. Т.Л.Зенкова - директор РЦЗ звернула увагу на взаємодію ЦЗ з керівниками територіальних громад району.

     Підводячи підсумки наради О.Прокопенко зауважив, що сьогодні нагальним питанням, яке піднімається всіма представниками громад - є ремонт доріг як місцевого значення так і державного. Проаналізувавши показники виконання міських бюджетів, вважаю головним питанням є направлення коштів саме на ремонт доріг, бо це життя наших людей, дітей, всіх нас.

      Керівникам територій потрібно відпрацювати порядок здійснення співфінансування при проведенні ремонту доріг загального користування місцевого значення, адже на сьогодні це найоптимальніша форма підтримання автодоріг у належному експлуатаційному стані.

Seminar09.10.2017                    Seminar09.10.20171

Seminar09.10.20172                    Seminar09.10.20173

Seminar09.10.20174