В середу, 30 березня 2016 року під головуванням голови районної ради Олександра Прокопенка відбулась робоча нарада з розгляду питання оптимізації ліжкового фонду закладів охорони здоров'я району.

Robochagrypa30.03.20162

         В роботі брали участь голова РДА Романенко Н.А., заступник голови РДА з гуманітарних питань Попова М.П., головні лікарі  Приазовської ЦРЛ та Нововасилівської РЛ Ахе О.Т., Знаємський С.О. та бухгалтери відповідних установ, начальник ФУ РДА Діоба Л.М.,  депутат районної ради (голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту Поспєлов О.О.).

Учасники наради заслухали головних лікарів  щодо організації ними роботи стосовно виконання Постанови КМУ від 25.11.15 року №1024 «Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення». Присутніх ознайомили  з інформацією Департаменту охорони здоров’я Запорізької області стосовно орієнтовних  планів оптимізації ліжкового фонду в лікарняних  закладах  району. При цьому було зосереджено увагу на те , що за рахунок медичної субвенції будуть фінансуватись лише ліжка, які враховані нормативом, затвердженим Постановою КМУ, інші надлишкові ліжка – за рахунок бюджету місцевої громади.

В  обговоренні важливої проблеми району брав активну участь депутат Поспєлов О.О., який підкреслив  особливу значимість відповідного питання  та необхідність його ґрунтовного вивчення та системного вирішення. Депутат наголосив на необхідності  активної позиції – при вирішення  таких питань – не тільки посадових осіб, керівництва району, але і всіх мешканців території району.

         По завершенню роботи головою районної ради були підведені підсумки роботи.

Robochagrypa30.03.20161   Robochagrypa30.03.20162   Robochagrypa30.03.20163