25 березня 2016 року в залі засідань районної ради відбулась робоча нарада селищних і сільських голів з запрошенням керівників та бухгалтерів установ охорони здоров'я, освіти та культури району.

 Seminar25.03.20161

         В нараді взяли участь голова районної ради Прокопенко О.М., голова РДА Романенко Н.А., перший заступник голови РДА Клосубер О.Г., начальники відділів та управлінь райдержадміністрації.Порядок  денний робочої наради:

-  Про  роботу органів місцевого самоврядування щодо Постанови НКРЄ КП 2684 від 29.10.15 року "Про затвердження змін до правил користування електричною енергією".

-   Про порядок проведення попередньої оплати за  бюджетні кошти.

- Надання консультацій щодо порядку здійснення  оплати о.м.с. за спожиту електроенергію відповідно до оформлених додаткових угод "Про внесення змін до договору про постачання електричної енергії".

-  Щодо продовження  організації та проведення роботи з питання обєднання  територіальних громад району.

- Основні питання щодо регулювання земельних відносин (угоди невитребуваної спільної часткової власності).

         - Надання роз’яснень та консультацій  працівниками виконавчого апарату.

(Консультації щодо подання декларацій посадовими особами місц. савмовр. та депутатами місцевих рад  6-го, 7-го скл.)

Значна увага в ході роботи приділялась питанню  змін до Правилкористування електричною енергією. Заступник начальника зі збуту електричної енергії ВАТ "Запоріжжяобленерго" Приазовського РЕМу Ровкін С.В. ознайомив присутніх з затвердженими змінами, Правилами, якими регулюються питання улаштування вузлів обліку, процедурою укладення договорів.

При обговоренні питання стосовно відновлення роботи з об’єднання громад керівники територій вирішили провести окреме засідання 01.04.16 року, на якому підготувати звернення до керівництва області з висвітленням особливих моментів, які стосуються нашого району при вирішенні відповідної проблеми.

          В ході обговорення питань порядку денного сільськими головами піднімались питання, з якими вони кожен день працюють.

        Підсумував  роботу проведеної робочої наради голова районної ради О.М.Прокопенко.

Seminar25.03.20161                    Seminar25.03.20162